PHU OSA Usługi Asenizacyjne Łabanowicz Andrzej

15-740 Białystok, Antoniukowska 23/8

500 523... 361więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Czyszczenie kanalizacji sanitarnej

Usługa w kategorii: Czyszczenia kanalizacji sanitarnej i deszczowej

Cena: do uzgodnienia

W budynkach mieszkalnych problemy kanalizacji sanitarnej dotyczą pionów kanalizacyjnych, które podczas użytkowania zarastają tłuszczem, mocznikiem, włosami, osadami z wody itp. Aby je wyczyścić jest tylko jedna skuteczna metoda – mechaniczna. Spirale, końcówki oraz woda. Jeżeli bulgocze w Waszych zlewach i toaletach należy pomyśleć o czyszczeniu lub naprawie wywiewek kanalizacyjnych, do zatykania których przyczyniają się nawet ptaki.
Piony są podłączone do poziomów tzw. przykanalików. W tych rurach uszkodzenia powstają na skutek korozji, osiadania gruntu, przerostu korzeni czy zwykłej niedbałości wykonawców. Końcowym etapem jest czyszczenie podejść do od przyborów w mieszkaniach.
Kanalizacje zewnętrzne narażone są na zamulenia. W tym wypadku skuteczniejsze jest czyszczenie ciśnieniowe, które szybko i skutecznie usunie wszystkie osady. Do korzeni stosujemy mechaniczne spirale o dużej grubości i hartowane końcówki tnące, specjalnie ukształtowane do tego celu.
Kłopoty z kanalizacjami technologicznymi to domena lokali gastronomicznych, których główną bolączką są złogi tłuszczu odkładające się w rurach. Tam pomaga stosowanie separatorów, które systematycznie oczyszczane, chronią rury przed zmniejszeniem przekroju. Jeżeli kanalizacja jednak zarośnie tłuszczem oczyścimy ją mechanicznie i ciśnieniowo.
Twarde osady powstają również w galwanizerniach, neutralizatorach, malarniach, drukarniach i warsztatach naprawczych, które to firmy są częstymi naszymi klientami.

Zasięg: Białystok i okolice


Termin wykonania: do uzgodnienia


Jak zamówić: Zadzwoń 500 523 361

Usługi

Kontakt

15-740 Białystok,
Antoniukowska 23/8

500 523... 361więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: 24h

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd